27-10-2024

Petrovac neriješeno protiv Arsenala

Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Nikšiću ekipu Sutjeske 2:0, u meču 14. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Petrovac neriješeno protiv Arsenala | Radio Televizija Budva

Kotorski tim, koji je u prošlom kolu prekinuo seriju Budućnosti, do sedme pobjede došao je golovima Vasilija Čavora u 52. i Dejana Pepića u 65. minutu.

Sutjeska je upisala šesti poraz.

Bez pobjednika i golova završen je duel drugoplasiranog Petrovca i Arsenala na stadionu "Mitar Mićo Goliš".

Šansu utakmice imao je Adnan Bašić, koji je u 52. minutu promašio penal i propustio priliku da ekipi Petrovca donese peti vezani trijumf.

Pobjednika nije bilo u duelu Jedinstva i plavskog Jezera, koji su u Bijelom Polju igrali 1:1.

Gosti su poveli golom Mihaila Perovića u petom minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Aldin Mušović u 86. minutu.

Veliku priliku da svom timu donese pobjedu imao je Žarko Korać, ali nije realizovao jedanaesterac u sedmom minutu sudijske nadokande.

Nema golova nakon 45 minuta duela u Tuzima, u duelu Dečića i Otrant-Olimpik.

Budućnost će na Gradskom stadionu, u 20 sati, biti domaćin Mornaru.